View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 20 feb 2010, 23:12:20
riky's Avatar
riky riky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Rina personalizata
Date: 164cm, 55.4kg
Mesaje: 4.113
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 5 mesaje
Implicit re: Ce exercitii sa fac ca sa slabesc la picioare si sa scap de solduri?

Citat:
Anterior postat de drama queen Vezi mesajul
da, dar stii azi am vazut ca nu mai am nici pieptul asa de mare si de la talie in sus .. arat aiurea si in jos balena..am remarcat ca numai de acolo am slabit
uite si eu am aceeasi prbl si fac spinning (bicicleta stationara) si sa stii k au inceput sa dispara sunculitele de pe solduri .eu combin 45 de minute spinning x 3 zile /saptamana si dupa cele 45 de minute fac 50 de abdomene si 5-6 serii de exercitii pt coapse interioare pt k am probleme si cu abd si coapsele...si dau deja rezultate dupa o saptamana la mine....au inceput muschii sa se tonifieze....deci poti incerca spinningul pt solduri si picioare....poate da rezultate si la u
riky, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1733 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1216 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 959 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat