View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 21 feb 2012, 16:57:21
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal de Puffoasa

Bine ai venit in comunitatea slabutelor Ioana.Spèr sa gasesti aici tot sprijinul de care ai nevoie.
Am citit pe nerasuflate povestea ta si imi pare rau pt moartea tatalui tau si pierderea bebelusului. Imi inchipui prin ce clipe de groaza ai trecut, dar a fost si trebuie sa fii tare pt tine si mama ta, trebuie sa ai grija de ea ca ea iti ramane.
Am vazut ca te autocaracterizezi ft mult si asta nu e deloc bine nici pt dispozitia ta nici pt cel ce citeste.
Pentru inceput ne poti scrie asa un meniu dintr-o zi obisnuita si activitatile desfasurate? M-as bucura mult sa stiu ca iti sunt de ajutor cu un sfat sau o vorba buna. Iti urez multa bafta si capul sus ca stii cum e... apa trece, pietrele raman.
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]