View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 25 feb 2010, 16:08:22
Suzume's Avatar
Suzume Suzume este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 13 feb 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 34
Dieta: South Beach Faza 1
Date: 160cm, 73kg
Mesaje: 1.509
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Solutii pentru coate innegrite

Citat:
Anterior postat de bebelusha Vezi mesajul
nu stiu cat te ajuta..dar eu stiu ceva cu zeama de lamaie..sa te freci cu ea, eventual sa o tii ca o compresa...pup si bafta
Asta e o solutie buna.

Citat:
Anterior postat de Supergirl Vezi mesajul
Hey fetelor!Long time,no see.Ce mai faceti?
Nu stiu sigur daca am postat unde trebuia,dar nu cred ca se incadra in celelalte topicuri legata de ingrijirea corporala.Stiti cumva ce as putea sa fac sa nu mai am coatele innegrite?va rog pt caa afara se incalzeste si arata rau atunci caand port o bluza cu maneca scurta.Am incercta o crema si o lotiune de albit(nu mai stiu cum se chema)dar nu a dat rezultate...
So,ideas?
Sau poti sa incerci un exfoliant mai bland si o piatra ponce, ar trebui sa mearga. Eu aveam probleme cu calcaiele asta-vara sau acum doua veri, si in 2saptamani aveam calcaie de bebelus.
__________________
Jurnalul meu: Jurnalul Roz al lui Suzume
Citat:
Anterior postat de Art Williams
"I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it."
Suzume, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 636 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat