View Single Post
  #406 (permalink)  
Vechi 16 apr 2018, 09:54:33
curly.light's Avatar
curly.light curly.light este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

N-am mancat aiurea de sarbatori, dar am pierdut un pic controlul ieri seara M-am limitat, macar atat. Ma ajunge stress-ul din urma.. imi caut apartament cu o colega, vrem sa ne mutam din camin. Ma dezamagesc si chiriile enorm de mari din Iasi...preturi mari pentru conditii putin ofertante, preturi imense pentru ceva cat de cat ok. Ca sa nu mai zic de cat de obositoare e interactiunea cu agentii imobiliari.. ti-ar baga pe gat si o hruba mai ales cand te vad tanar si neexperimentat.
Sper sa gasesc ceva cat mai repede..am si astazi de vazut cateva apartamente destul de promitatoare. Vremea e mai racoroasa azi in Iasi, dar e numai buna pentru cat voi avea de umblat. Meritam si noi niste zile de primavara, prea am sarit brusc de la zapezi la maneca scurta

Zi frumoasa sa aveti!
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui curly.light:
butterfly30 (16 apr 2018), lidiuta (16 apr 2018), Michelina (17 apr 2018), Zoe (16 apr 2018)