View Single Post
  #43 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 17:47:56
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Consecintele slabirii

Citat:
Anterior postat de marya Vezi mesajul
buna inainte de a incepe sa slabesc aratam f bine la fata nu ma laud cu nimic dar eu de la varsta de 15 ani eu am avut grija de fata decolteu si par si uite asa am ajuns la 53 de ani fara nici un rid dar nu cred ca a trecut vre-o zi fara crema sau noapte fara demachiat si crema de noapte am si muncit toata viata ca sa fiu frumoasa numai ca nu prea am avut ce face cu greutatea care o luase razna si nu mi-a placut deloc dar vreau sa spun ca fara sacrificii nu faci nimic si inca ceva eu nu depasesc niciodata ora de odihna ora mea este 22 nu mai devreme dar niciodata mai tarziu. Eusunt multumita cum slabesc dar intrebarea mea este daca nu o sa raman cu pielea lasata pe fata si pe tot corpul ca sti ca la mine nu se mai regenereaza pielea zic ce ma sfatuiti sa fac sa nu cumva sa ma fac ca un curcan in afara de masaj si ca fac si miscare si cum sa fac sa ma mentin la greutatea dorita?eu acum consum f putine calorii cam 1200 pe zi si ma simpt bine pana acum si eu nu mananc nimic intre mese ca nu simt nevoia dar i-mi este teama de cum o sa arate pielea mai tarziu sincer va multumesc o zi buna
Daca nu te grabesti cu slabitul si te limitezi la 2 kg pe luna nu va avea consecinte asupra pielii (asta in cazul celor care nu au zeci de kg de dat jos, acolo este inevitabil). Importanta este miscarea si o buna hidratare a pielii
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat