View Single Post
  #44 (permalink)  
Vechi 02 iul 2011, 16:50:51
Sylvester's Avatar
Sylvester Sylvester este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 nov 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Michel Montignac
Date: 172cm, 55kg
Mesaje: 742
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Thumbs up Re: SOS!!! Despre slabitul care devine obsesie!

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Mai creez un topic impotriva slabitului exagerat, poate acesta va fi mai convingator si mai explicit, si nu va fi ignorat.

Vreau sa va povestesc ceva din viata mea... Vreau sa vedeti unde se poate ajunge daca tema "slabitului" devine o obsesie, pe care la un moment dat nu o mai poti controla.
Slabuta draga,

Ce drama ai trait!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... ce femeie deosebita esti, fiindca ai gasit puterea in tine sa mergi inainte, sa iesi din negura in care te cufundai zi de zi... Mai mult decat atat, ai dezvaluit si altor fete momente cruciale din viata ta, despre care nu cred ca ti-a fost usor sa vorbesti... Mi-au dat lacrimile, plang cu laptop-ul in brate ...

Te felicit! Esti o Superslabuta!


Sylvester, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1979 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1462 kcal/zi. Pentru a slăbi 1,5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1721 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Sylvester; 02 iul 2011 at 16:52:15. Motiv: am uitat sa scriu ceva
Răspuns cu citat