View Single Post
  #441 (permalink)  
Vechi 06 oct 2011, 06:55:07
Flora's Avatar
Flora Flora este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2011
Locaţie: Limassol, Cipru
Vârsta: 45
Dieta: Monty personalizat
Date: 167cm, 62.5kg
Mesaje: 394
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de eliza david Vezi mesajul
Hei Flora, vezi cum s-au asezat toate? Felicitari pt noua greutate si pentru job!!!
Eu din pacate n-am reusit sa mai itru nici macar sa-mi scriu meniurile. Am fost cuminte totusi, si cu nunta si cu celelalte Am ajuns iar la 56 kg. Daca reusesc si saptamana asta sa ma tin pe pozitii cine stie, poate ajung la 55
Buna Eliza!!!
Credeam ca m-ai parasit si tu.Ma bucur ca ai reusit sa te abtii.Eu mi-am gasit job intr-o cofetarie(deocamdata) it dai seama asta este un blestem pentru mine inconjurata de dulciuri de toate felurile ..............offffffff sper sa reusesc sa ma abtin am sa-mi iau cioco negara cu mine in caz de criza.
Eu sper sa ma mobilizez si macar sa reusesc sa schimb prefixul pe 58 chiar de o fi 58,9 numai 58 sa fie.M-am reapucat de gimnastica mi s-au dezumflat ganglionii .Hai si tu te incurajez sa fi cumintica sa ajungi la 55.Bafta si pupici
__________________
[SIZE=4]Jurnal Florina martie 2011
[COLOR=SeaGreen][FONT=Impact]Ziarul slabutelor informate
[COLOR=Black][FONT=Arial]http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/ziarul-slabutelor-informate-dieta-alimentatie-sport-nu-numai-8712.htm
Flora, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 960 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat