View Single Post
  #441 (permalink)  
Vechi 08 oct 2011, 12:04:38
Bubulina Paula's Avatar
Bubulina Paula Bubulina Paula este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mar 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 30
Date: 171cm, 67kg
Mesaje: 1.172
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Grupul Fete Cucuiete - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de Floriana Simona Vezi mesajul
Pai arata de dimineata 56,3 deci binisor stagnez.Saptamana trecuta arata 55,5 dar nu prea cred ca mg ff bine ca fara sport nu cred sa fi slabit.Nu arata ff bine cred Oricum dupa cat am mancat saptamana asta eu sunt multumita ma asteptam sa arate 58 sau asa ceva.Ieri am facut tae bo si acum mai iau o pauza ca am mancat si fac iar.Astazi aduce tati ciocolata(((o sa mananc cate o bucatica in fiecare dimineata e bine?Aaaa si am mancat un corn saptamana asta dar l-am inceput marti si l-am terminat joi cate o bucatica in fiecare dimineata.Am exagerat cu gemul,a facut mama un gem fff bun si cu zacusca.Tu cum mai esti,nu mai salvezi meniurile.?Sa ma mai inspir de la tine.:*:*:*
E bineeee:* eu nu ma mai panichez..constructia mea..nu ar arata bine cu putine kilograme..si cand voi slabii..voi slabii fara sa vreau! Meniuri nu mai salvez.....pentru ce.. concursul ma motiva..dar cum am fost mai mult singura pe aici..m-am lasat de "sportu" asta):*
Bubulina Paula, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2216 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1183 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat