View Single Post
  #442 (permalink)  
Vechi 07 oct 2011, 11:58:30
eliza david's Avatar
eliza david eliza david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 30 nov 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: lowcarb
Date: 164cm, 59.6kg
Mesaje: 2.578
Aprecieri acordate: 191
Am fost apreciat(a) de 497 ori in 360 mesaje
Implicit Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Buna Flora!
Nu pot sa cred, intr-o cofetarie? Serios? Tu esti sadica Dar sti cum e, ca de cele mai multe ori, daca esti inconjurata de bunatati, e mai usor sa te abtii pt ca te gandesti ca poti manca oricand prajituri si ce mai e pe acolo. Mie cel putin asa mi se intampla. Imi e mai usor sa ma abtin cu prajitura in fata, decat cu gandul la ea Daca n-am, atunci mananc tot felul de prosii in ideea de a-mi satisface pofta. Si tot nu-mi trece. Trist.
ideea cu ciocolata neagra din poseta e foarte buna. Si functioneaza. Eu am tot timpul la mine. Decat un fornetti, mai bine cioco neagra, decat cremsnit, mai bine cioco neagra De obicei imi iese.

Eu, azi cel putin, sunt intr-o foarte buna dispozitie. M-a laudat toata lumea de dimineata Ma simt foarte bine. Cantarul nu a mai scazut. Dar nu e problema. Daca ma simt bine asa e ok. Sper totusi ca weekendul asta sa nu o fac lata. Aseara am mancat 3 biscuiti cu crema Sper sa ma duc si la sala in weekend, ca n-am mai apucat saptamana asta

Ma bucur ca ti-au dat inapoi ganglionii, tine-te de treaba si o sa ajungi si sub 59, ai vazut ca se poate :d
Te pup!
__________________



jurnal de primavara
Răspuns cu citat