View Single Post
  #49 (permalink)  
Vechi 08 iun 2011, 16:52:14
vadmin's Avatar
vadmin vadmin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Date: 182cm, 77kg
Mesaje: 1.886
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 8 mesaje
Post Re: NOU! Slabute 3 - mai multa utilitate si stil autentic

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Cat de frumos arata noul calculator de calorii!!! Felicitari!
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
imi place fooooarrte mult noul aspect,e usor de manuit si chiar arata super!profesionist!avem a multumi pentru tot ce faceti
Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Deci este extraordinar Va multumim pentru munca depusa arata super
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul

Sunteti extraordinari !!! Vazusem de ieri schimbarea, e super totul Sper sa imbatrinesc aici cu voi pt ca eu gindesc asa:daca stai cu cei mai buni ,intr-o zi vei deveni mai bun.Inca o data Felicitari !!!
Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul
Este pur si simplu extraordinar ce vad, nu ma asteptam la atat de multe schimbari in bine. E ca si cum am avea propriul nutritionist acasa la noi, la orice ora din zi si din noapte si totul gratuit. Felicitari si multumim!
Citat:
Anterior postat de flor1ana Vezi mesajul
multumiiiiim felicitari pt noua interfata... este mult mai usoara de folosit si arata si bine!
Citat:
Anterior postat de steffany Vezi mesajul
Buna ma numesc Stefana si vin sa va multumesc pentru toata munca depusa in acest site care mie personal mi-a schimbat viata in bine. Va multumesc din suflet si va doresc viata cat mai lunga !
Va multumim tuturor pentru apreciere. Faptul ca am gasit atatea mesaje frumoase de apreciere scrise din partea "membrilor deticati" din comunitate, ne-a susprins placut si ne bucura foarte mult .

A inceput Slabute 3, Etapa II. Va pregatim si alte suprize, care speram sa fie la fel de placute . Nu uitati sa verificati acest subiect din cand in cand.
Răspuns cu citat