Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4991 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 15:22:32
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de bzzz Vezi mesajul
Super daca este timp sa strangem cele 100 000 de semnaturi Sper sa reusim sa ne intalnim intr-un weekend frumos... sa termin de impartit invitatiile (astazi mi-au venit..o s apun poza cu ea..) si incerc sa adun fetele sa ne intalnim..sper sa gasim o zi ok pt toata lumea.. Mi-as dori sa ne intalnim ..sa ne cunoastem..sa strangem cat mai multe semnaturi.. Astept si eu pozele cu atelierul tau si tablourile tale.. Acum o sa pun poze si cu papagalii dar am spus prima oara sa raspund la toata lumea.. Si eu sunt foarteee emotiva..cand m-a cerut cata de sotie nu ma mai puteam opri din plans.. sper sa nu fac asta si la nunta Acum totul este cu masura pt ca mi-am facut din timp totul..Incerc sa nu depasesc limita ca numa rau va fi Ma bucur ca momentan pot fi asa..Sper asa sa fiu pana la final oricum sunt fericita ca invitatiile au iesit peste asteptarile noastre...Sunt superbe si toata lumea le-a laudat ceea ce m-a bucurat foarte tare.. O seara minunata....
Buna Andreea

Am vazut invitatiile, sunt minunate, stilate si foarte originale Aveti multi invitati?
Am promis ca fac poze cu atelierul meu, dar nu am facut pentru ca vreau sa termin cu toate: mai am cateva tablouri de pus pe pereti, in plus trebuie sa aduc mobila. Vreau sa iti arat atelierul in faza finala. Sunt atat de multumita ca are geamuri mari si este cu orientare buna, foarte luminos. Ah, am uitat, mai trebuie sa pun o lustra, este doar un bec agatat

Daca ai placerea, as fi foarte incantata sa citesc povestea voastra Daca ai scris-o undeva, da-mi un link.

Sunt sigura ca veti forma o familie fericita, bazata pe intelegere, iubire si respect.
Eu sunt foarte emotionata cand vizitez albumul Emei, are o familie deosebita. Asa imi doresc si eu.

Te imbratisez cu mult drag
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat