Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4992 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 15:33:33
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Buna Marina
Iarasi vin acasa, din pacate iarasi pe fuga...nustiu cand o sa mai vin in Ro in vacanta , serios...
Pe 20 plec de aici, stau pana pe 27.
Pe 10 ajunge tusi(sora lui buni) la noi si sta pana pe 20 cand plecam toate 3 in Ro. apoi pe 27 s-ar putea sa ma intorc cu mami si cu bunica mea din parte lui tati. Am zis sa o aduc la mine o saptamana...mai mult pentru tati... in memoria lui. Ca nu am avut noi un raport atat de ... In fine, o sa iti povestesc si de asta intr-o zi... lunga poveste.
Deci, anul acesta avem multi musafiri di Ro In august vin si verii mei la mine 10 zile
Foarte bine, eu azi am facut 80 de min
Nu ma las...doar la mancare am ceva probleme Mi-e mereu foame, pofte...
Si eu o ador pe Jasmine e o dulcica, de abia astept sa o vad
Cica se intorc, ce bine sa rezolve cu toate actele, apoi se intorc
Mami e bine, obosita ca lucreaza foarte mult, dar e ok
E ziua ei pe 12, si ma gandesc ce sa mai inventez anul acesta Greu cu, cadourile
Am citit , sunt la curent cu stirile Ai muncit mult la atelier, dar cred ca o sa fie mai bine, asa separat, nu?
Te pup si eu, si mie de tine
Si mi-e dor si vremurile acelea cand stateam la "taclale" pana tarziu
Pupici, noapte buna
Ma bucur de fiecare data cand gasesc un mesaj de la tine
Ati stabilit totul, cand veniti, cand plecati
Sunt sigura ca undeva te-am intrebat ce ruta ati ales de data aceasta, dar pe cuvantul meu daca tin minte unde, cred ca in jurnalul tau, dupa ce scriu acest mesaj, o sa merg sa verific

Andra, oamenii strang multe suparari de-a lungul vietii, si eu cu bunica din partea tatalui meu nu am gasit limba comuna, desi am stat foarte mult cu ea cand eram mica, avea casa la curte si era in oras, preferam sa stau la ea decat acasa, intre 4 pereti. Dar, acum, am o urma de regret, a murit si am ramas oarecum "dusmani". Nu am mai avut timp sa discutam si sa lamurim lucrurile.
Eu consider ca faci un lucru bun daca o aduci pe bunica sa stea putin cu voi. .. in ciuda tuturor neintelegerilor. Cand ai timp, imi poti scrie povestea voastra.

Ma bucur ca este totul bine cu mama ta.
Si eu patesc acelasi lucru la capitolul cadouri, in fiecare an trebuie sa inventez ceva Daca ai nevoie de un sfat, poate te ajut eu

Felicitari pentru activitate fizica, am ingrosat si eu randul "sportivilor"
Am inceput sa salvez si meniurile.

Te pup
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat