Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4993 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 15:49:54
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de DanielaDa Vezi mesajul


Buna Marina,
Ajung si eu la tine cu intarziere
R bine la casa din multe pct de vedere dar cu gratarele astea...nu-i prea bine. Dupa2 zile consecutive de gratarem-a usturat stomacul destul de raumarti.
In ce parc ati strans semnaturi? Ati intalnit si persoanecare stiau despre ce e vb? Cand mai mergeti?
Am propus un articol acoloin forum? Ai apucat sa-l vezi?
Te pup!
Sa ai o zi usoara
Citat:
Anterior postat de DanielaDa Vezi mesajul
Nratza Marina,
Trec pe la tine cu o problema.
Am incercat de mai multe ori sa-mi completez meniul de pe tel si nu am reusit sa adaug alimente decat la micul drjun. La orice alta masa se nlocheaxs
Te pup

Buna Daniela

Stiu ca sunt si foarte multe greutati la curte, dar tot parca acolo ma atrage mai mult decat la apartament Totusi, o casa este mai greu de intretinut decat un apartament.

Noi am fost in parcul Cismigiu, foarte multi oameni deschisi, sociabili si in tema (ma refer la problemele existente in alimentatia actuala). Am strans semnaturi maxim 1 ora si dupa aceea am stat de vorba Cu Diana si Simina m-am intalnit pentru prima data.

Am vrut sa mergem si saptamana aceasta si ne gandeam pentru Herastrau, dar fiind un parc mare, trebuie sa fim mai multi, ca sa il parcurgem pe tot.
Cred ca cel mai probabil vom muta pentru sambata sau duminica urmatoare. Tu ai avea timp sa vii? Mi-ar face placere sa ne cunoastem.

Am vazut articolul, abordeaza o tema foarte interesanta si este programat pentru saptamana viitoare, luni Multumesc foarte mult pentru implicare

Legat de completarea meniului pe telefon.
In momentul de fata, nu exista o interfata dezvoltata pentru versiunea mobila, pentru nici o sectiune Slabute (forum, portal, calculator nutritional, etc). Chiar si asa, am vazut ca nu arata rau pe telefon, am in casa un smartphone pe care am testat.

Ai incercat sa faci clic pe sagetuta, pentru a deschide drop-list-ul din care se selecteaza masa?
Sa-mi scrii daca ai reusit.

Te pup
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat