View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 23 apr 2012, 15:28:12
kasty's Avatar
kasty kasty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: nu stiu inca....
Date: 164cm, 68.60kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal Oana, viitoare slabuta...

Citat:
Anterior postat de Oana Vezi mesajul
Buna, ma numesc Oana, am 26 de ani si 106.8 kg. Sunt pufoasa de cand ma stiu si tot de cand ma stiu incerc sa si slabesc dar mai mult ma ingras. De un an si jumatate incerc sa fac un bebe care se lasa asteptat, probabil din cauza greutatii mele excesive. asa ca pe cai, de astazi mananc doar apa, paie si bataie. Trebuie sa slabesc si ca sa o citez pe doamna doctor : "trebuie sa slabesc facand foamea ". scriu pe acest forum pentru ca sper sa am aici un sprijin din partea voastra.
Buna Oana!
te-au certat destul fetele cu "dr doctora "a ta asa ca eu nu o mai fac, dar stii si u ca au dreptate fetele
eu am venit sa-ti urez bun venit, sa te incurajez si sa-ti spun ca se poate f bine sa slabesti si fara sa te infometezi, numai sa inveti sa mananci corect si sanatos si bineinteles cu sport.
Stiu, si eu cand auzeam de sport... imi venea sa ma dau cu capul de pereti, dar acum sincer imi place pt ca stiu ca o fac in primul rand pt mine si sufletelul meu.
e greu la inceput( orice inceput e greu) dar apoi totul este din ce in ce mai usor....
hotaraste-te ce dieta vrei sa urmezi si apoi incet incet kg vor fugi de la noi
te pupic si astept ca repede repejor sa schimb prefixul la greutate cu unul de 2 cifre( nu-i asa ca va arata f bine?)
pupici
__________________
jurnal kasty
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...sty-10962.html
Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.