View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 22:54:34
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit re: Jurnalul Daliei (Dali La)

Citat:
Anterior postat de Dali La Vezi mesajul
Va multumesc pentru incurajari.

Imi este de-a dreptul jena sa va spun care sunt obiceiurile mele alimentare. Sunt "slabuta" si nu slabuta pentru ca mananc nesanatos.

Inca sunt sub efectul socului de a vedea in cifre cate calorii bag si cat de putine ard.

Pentru moment, nu stiu cum sa va cer ajutorul. Comunitatea pare vasta si site-ul este fenomenal. Mi-am adus si eu contributia cu 5 alimente, din care se cam vede ce tendinte am. Promit sa cer sfaturi la nevoie.

Ma supara foarte tare serile ploioase. Sunt indragostita pasional de Bucuresti si singura mea modalitate mai intensa de a consuma din caloriile introduse era sa ma plimb pe strazi, cam intre 9 si 11 noaptea. Acum s-ar putea sa fiu nevoita sa ma apuc de facut curatenie prin casa numai ca sa am ceva de adaugat in talerul celalalt al balantei.
buna si bine ai venit !
am citit cele scrise si imi place foarte mult abordarea pe care o ai ! daca am gandii toti asa .. ce bine ar fi
in legatura cu sportul, voiam sa iti zic ca poti sa faci si acasa .. sunt o gramada de programe si exercitii pe internet pe care le poti face ... am incercat si eu destule si chiar au efect in plus nici nu te plictisesti pt ca ai o multime din care poti alege si schimba mereu
mult succes in continuare si nu ezita sa intrebi ori de cate ori ai nevoie !
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].