View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 11 iun 2009, 17:18:16
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit re: Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus...

fetelor sunteti scumpe, scumpe si va multumesc ca ati intrat..mama ma-sii ca am vrut sa fac un jurnal..dar vad c anu mi-a iesit la categoria "jurnale"..bleaahh ca nu ma pricep deloc cu forumurile astea..sper sa invat.

ianna mercic de calcul..Ehh, pana acum mancam mai mult..ieri am mancat rezonabil..azi incerc si mai bine...One step at the time!!!

azi am inceput asa:

mic dejun: 1 felie de rye bread cu o felita de mozzarella cheese; o cana de ceai si un grapefruit
gustare: mi-am pregatit un iaurt 2% in care am sa adaug cateva capsuni si o lingura de flax seeds (cica sunt bune pentru diverse...mdaa..)
pranz: mi-am adus somon si salata verde. Pestele l-am facut eu aseara la cuptor..deci practic il pun peste salata verde si gata
gustare: ceva almond cred
dinner: am sa bag un castron mare, mareee de supa.

Sper sa ma tin de treaba.

Ideea e ca imi e frica de weekendul care vine pentru ca am in fiecare zi cate un party..de vineri pana duminica...deci..IMI E TEAMA.

Voi cum faceti cand aveti astfel de intalniri cu prietenii????
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].