View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 17 aug 2012, 12:27:36
alinaflisc's Avatar
alinaflisc alinaflisc este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 03 mai 2010
Locaţie: RESITA, Romania
Vârsta: 40
Dieta: personala
Date: 158cm, 72kg
Mesaje: 23
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: cum sa nu ma ingras prea mult in sarcina?

Multumesc fetelor pentru sfaturi,dulce in afara de pepene nu prea mananc,rar cate o inghetata sau o lingurita doua de nutela,incerc sa mananc sanatos dar nu stiu cat reusesc,imi plac salatele dar cu maioneza ceea ce nu prea e bine dar incerc sa mananc astfel de salate rar.As face miscare dar afara nu prea pot iesi de caldura,in casa fac aproape zilnic curat,matur,spal pe jos in toata casa care e destul de mare,vase,mancare,exercitii fizice nu stiu care sunt permise si care nu .Daca stiti ceva despre exercitii permise in timp de sarcina va rog sa imi spuneti.Am inpresia uneori ca sunt cat un balon si ce e si mai nasol este ca kg se depun pe picioare care si asa nu sunt ele subtirele de la mama natura,prea inalta nu sunt deci va inchipuiti cum arat.Sunt tare necajita din cauza asta...poate are careva exercitii video sa le posteze.V-as multumi tare mult.O zi frumoasa tuturor!Am uitat sa spun ca dupa 6-7 seara nu mai mananc si pe parcursul zilei iau cam 3 mese intre ele pepene rosu .Astept sfaturile voastre!

Ultima dată editat de alinaflisc; 17 aug 2012 at 12:31:29.
Răspuns cu citat