View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 06 ian 2013, 12:09:25
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnal Griga - Anul acesta POT!!!

Buna,scumpa mea,bine ai venit pe Slabute!Frumos moment ti-ai ales sa faci schimbarea,chiar inceputul unui an nou
Eu tot ce pot sa iti spun,in afara de bun venit,este multa bafta,ambitie si perseverenta!Aici chiar vei primi sustinere si incurajari,fie ca este vorba despre diete,kilograme,fie ca este vorba despre altceva!Slabutele sunt niste minuni!
Sportul sa stii ca ajuta foarte mult,imediat se vad schimbarile cand faci sport,si fizice si psihice dar si metabolice!Batrana nu esti,ai doar 30 de ani iar la inceput vei slabi repejorai grija numai sa nu te infometezi,orice ar fi ai grija la infometare.
Despre dieta WW nu prea stiu ce sa iti spun dar bineinteles,aici vei gasi foarte multe informatii!
Sunt alaturi de tine,scumpa!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui happygirldiana:
Griga (06 ian 2013)