View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 08 iul 2013, 23:23:20
CCristina D's Avatar
CCristina D CCristina D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2012
Locaţie: Sighisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: RINA...the end
Date: 165cm, 74.6kg
Mesaje: 4.034
Aprecieri acordate: 5.220
Am fost apreciat(a) de 3.436 ori in 2.551 mesaje
Implicit Re: Jurnal Annaaa - Trebuie sa reusesc!

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Buna Ana, bine ai venit pe slabute!!!
Ai ales cea mai corecta cale, de a minca sanatos si de a renunta la chestiile rele si periculoase. Asta e important nu numai pentru silueta ta ci si pentru sanatatea ta. Sint sigura ca dupa kg date jos te simti mult mai bine, si ma refer la fizic. E greu sa tii dieta in familie, dar toate avem asa problema, ba mama, ba tata, ba sot, ba copii. Eu permanent cu sotul in casa aveam mincare nedietetica, in special dulciuri cit duce si pe unde vrei. Cind am hotarit ca e timpul sa slabesc am slabit, am renuntat la tot si am slabit...acuma ttrebuie sa o fac din nou da parca nu mai am asa ambitie.
Succes la slabit si sint sigura ca daca iti doresti o sa reusesti!!!!
Asa e Cris, trebuie doar sa vrem si sa vina acel moment inc are ne dorim cu adevarat si atunci putem spune STOP la ce nu e bun....dar daca momentul ala nu e, e mai greu....
Si eu am facut azi snitele cu pesmet pt sot si poate as fi mancat unul, dar cand ma gandeam cat sport ar trebui sa fac pt un snitel, m-am lipsit de el, mai bine NU
__________________
Jurnal Criss C
CCristina D, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
CCristina D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2230 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui CCristina D:
Annaaa (09 iul 2013), mutulica (08 iul 2013)