View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 13 oct 2014, 20:35:26
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal de cursa lunga

Today in my day :

Trezit de dim cam greu si fara chef de luni

De dimineata am halit(la propriu) o bucata de piept de pui cu niste crema de branza pe deasupra, am plecat val vartej si n am avut timp sa mi fac coffee si am baut una extreeem de proasta la spital. Pe la 12 am mancat jum de sendvis facut de mine cu piept de pui si crema branza, la 14 jum cand am ajuns acasa am mancat si restul din el plus o farfurie de ciorba de pui cu un copanel mic, fara piele. Somn. O gustare dintr un mar mic si jum din eclerul de care v am zis si ieri, iar la cina am mancat 3 sarmale-mici si astea, plus niste piftie. Nu i tocmai mancare de dieta, dar, momentan, pe asta o am si nu vreau sa mai imi impun ideea ca n am voie. Dupa aceasta cina super dietetica am mai luat si o bucata din painea colegei, alba, dar proaspata si pufoasa.

Partea cea mai frumusica e ca in seara asta mi am miscat fundul si am facut 30 day shred si am inceput un/o challenge de o luna cu genuflexiuni, flotari, abdomene si plank(p asta nu stiu cum sa o traduc), in total vreo 35 min de sport. Super mandra de mine!

Acum trebuie sa mai citesc ceva pt maine, apoi sper sareusesc sa adorm la o ora rezonabila.
__________________
To give anything else than the best is to sacrifice the gift. - Steve Prefontaine

Tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

Jurnal de cursa lunga