View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 19 nov 2014, 20:34:11
Sabine_28's Avatar
Sabine_28 Sabine_28 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 89kg
Mesaje: 5.609
Aprecieri acordate: 645
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 497 mesaje
Implicit re: Jurnal pentru un nou inceput - Jurnal Sabine_28

Buna fetelor,
Multumesc mult pentru sustinere
Anca, mersi, sper sa reusesc De fapt trebuie, daca nici la nunta nu sunt sexy si slaba, n-o sa mai fiu vreodata Nunta e in mijlocul verii, pe 18 iulie, deci trebuie si tinuta potrivita, mai ales fara sunci
Nu mananc chiar low carb, soacra gateste de obicei si mai pune si cate un cartof in ciorba; momentan mi-e rusine sa-I zic sa nu mai puna, mai ales ca acum e iarna si dovleceii sunt scumpi; oricum ma gandesc ca daca nu mananc si paine, nu e o drama.
Oricum ar fi, sa stiti ca e mare lucru sa nu mai fie nevoie sa gatesc cand vin seara de la munca Are si locuitul cu soacra avantaje, mie pana acum imi convine Pe langa faptul ca gateste, eu am economisit banii pe care i-as fi dat pe chirie, si s-au strans ceva Bine, ca tot pt noi strang, ca vrem sa ne facem casa
Gata cu vorbele vin si cu faptele
Md branza fagaras
P paine de tarate, sunca de curcan, telemea light, rosii
G iaurt mare
C ciorba de pui, sos cu pui, paine de tarate
Sport 60 min step, am o febra musculara de zile mari
__________________
" Ai grija de corpul tau. E singurul loc in care esti nevoit sa locuiesti. " - Jim Rohn
Sabine_28, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2417 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1643 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat