Subiect: Laura_C
View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 26 oct 2015, 08:56:17
Rusu Laura's Avatar
Rusu Laura Rusu Laura este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 10 aug 2009
Locaţie: BM, Romania
Dieta: hipocalorica
Date: 170cm, 62kg
Mesaje: 3.262
Aprecieri acordate: 571
Am fost apreciat(a) de 415 ori in 357 mesaje
Implicit Re: Laura_C

Citat:
Anterior postat de Laura Vezi mesajul
Bine ai revenit Laura
Wow ... Ce a trecut timpul!!! Felicitari pt toate realizarile!
Ciao, Laura! Vai, da...trece fara sa ne dam seama mai ales cand suntem ocupati! Ce mai faci? cum esti?

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Bine ai revenit! Sa va dea Dumnezeu un bebita cand va doriti voi! Este minunat sa fii mama!
Diana Ce mai faci, draguto? Am vazut ca si tu ai avut schimbari multe in viata ta!

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Neata!
Iar cu prima casa ti au facut si Casuta noua )
Asta cu mancatul sanatos, e super grea, dar cu cat iti reuseste zau ca e placut! Trebuie ales cu capul si nu doar cu stomacul!

Eu imi propun sa gatesc mai des, chiar si prajituri pt ai mei, inainte faceam multe torturi, tarte fara sa gust! Aratau divin si toti le laudau! Si eu ma bucuram mai ales pt ambitia de a nu gusta!

Sper sa mai animam usor forumul!!! Era asa pustiu in ultima vreme!
Zi frumoasa sa ai!
Da ) e greu sa mananci sanatos, cel putin la inceput nu stiam ce sa gatesc, cum sa gatesc si cand mergeam la cumparaturi nu stiam pe ce sa pun mana m-am obisnuit intre timp...acum am trecut pe mancaruri indiene imi plac f mult, sunt f aromate si dietetice. Nu le fac picante, sunt retete care au doar o usoara tenta picanta : inca sunt la inceput cu ele...ma documentez in fiecare zi sa vad fiecare ingredient pentru ce e, la ce se foloseste, etc

Ma bucur ca ne-am 'reintalnit' aici!!!!!! Mi-a fost tare dor
Va doresc o zi minunata!!!!
__________________
Un sir neintrerupt de mici acte de vointa dau un REZULTAT MARE!!!
Jurnal Laura
Rusu Laura, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2091 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1574 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1058 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Rusu Laura:
lidiuta (27 oct 2015)