View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 20 oct 2017, 10:02:04
elena20sverige's Avatar
elena20sverige elena20sverige este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2010
Locaţie: Göteborg, Suedia
Vârsta: 34
Dieta: YIFYM
Date: 165cm, 104.2kg
Mesaje: 605
Aprecieri acordate: 630
Am fost apreciat(a) de 1.083 ori in 539 mesaje
Implicit Re: Jurnal Elena nr 3

Buna!

Nu pot sa neg ca in ultimele luni , de asta vara nu prea imi tine dieta deloc. Am avut probleme cu motivatia. Dar se pare ca mi-am revenit de vreo saptamana. Adica sunt pe drumul cel bun.Nici cu sportul nu prea aveam chef de el. Imi schimbam programele de sport o gramada. Dar de saptamana asta am inceput un program super intensiv: BBG. Am vazut o gramada de fete care fac acest program si arata super. Programul consta in 3 etape: BBG1, BBG2, BBG3 si cred ca si BBG 4. Ma rog pe app am vreo 76 de saptamani. Am inceput cu BBG 1 care are 12 saptamani. Dar mai are si 4 saptamani de ''incepatori''.Ma rog nu chiar incepatori . Deci 16 saptamani. Trebuie sa ma antrenez de 3 ori pe saptamana la sala plus sa fac 2-3 zile cardio.
Acum cu mancatul. Saptamanile trecute nu am facut mare branza. M-ai mult m-am ingrasat. Am mancat numai prostii, dulciuri. Dar saptamana asta nu am mancat nimic dulce . Si sunt super fericita.

Ok. Hai ca vb destul . O sa incerc sa scriu mai des aici, ca poate iar mi se arhiveaza jurnalul din nou.

O zi buna
__________________
"Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."

http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...3-a-12744.html
Acest membru apreciaza mesajul lui elena20sverige:
Zoe (20 oct 2017)