Subiect: Jurnal Magda
View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 10 apr 2010, 16:38:01
oanamagdalena's Avatar
oanamagdalena oanamagdalena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Jurnal Magda

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Bine ai venit printre noi magda aoleu, ce mesaj lung ai scris dar sa sti ca l-am citit pe tot de la cap la coada deci, din cate vad esti aproape o experta in ceea ce priveste dietele ai slabit, te-ai ingrasat, ai incercat mai multe diete. felicitari ca ai avut vointa. eu degeaba m-am uitat in peze, nu a mers. pana nu am dat de slabute nu am reusit sa ma apuc de slabit deci tu macar ai bunavointa
Sa sti ca si pe mine ma bate gandul sa tin monti, dar mi se pare cam complicat, si ce e complicat ma plictiseste
daca tu te simti bine cu dieta aceasta, tine-te bine de ea. pentru ca sunt multe fete care au reusit sa slabeasca cu ea pe forum
pentru mine dieta cea mai potrivita e aia simpla. un stil de viata sanatos. o dieta pentru toata viata
te pup si succes
multumesc de vizita!
Adevarul e ca pentru o persoana care are tendinta de ingasare si care mai mult,inainteaza in varsta,trebuie sa se gandeasca serios ca dieta va fi pana la urma un stil de viata!Pana acum nu am incercat decat WW si Rina's,iar Monti deocamndata mi se pare(dupa ce la inceput am vazut-o taaaare complicata) destul de permisiva si usor de tinut(dar sunt abia la inceput!Sa vedem ce voi zice peste cateva luni!!!)