Subiect: Jurnal thetis
View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 17 apr 2010, 17:49:28
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal thetis

Citat:
Anterior postat de thetis Vezi mesajul
Salutari dragului meu jurnal si slabutelor care ii vor trece pragul.
Numele meu este Irina, am 26 de ani, si sunt la origine galateanca plecata peste mari si tari ( mari deloc, tari cateva ).
M-am hotarat sa-mi creez un jurnal , pentru a mai avea inca un mic impuls in stilul de viata pe care l-am adoptat acum 2 luni. De mare ajutor mi-a fost calculatorul de calorii, intampinarea calduroasa a slabutei dar si povestile frumoase si de succes ale fetelor de aici, asa ca multumiri tuturor pentru ca mi-ati oferit sprijin.
Aceasta nu este prima mea experienta de slabit asa ca pot sa ma considir o mica cunoscatoare in tainele pierdutului de kilograme. Am slabit candva in jur de 50 de kg. Am trecut prin clipe extraordinare de implinire si incredere in mine atunci cand am reusit si bineinteles ca doresc si acum acelasi sentiment.
Am invatat din greseli si sunt gata de un nou inceput si de o viata de slabuta exact asa cum mi-o doresc.
Maine voi nota kilogramele pe care le aveam acum 2 luni, si cat am slabit, dar si masurile. Deabia astept sa le vad reducandu-se.
Imi voi face si un plan pe care sigur il voi duce la capat pentru ca va am pe voi , si pentru ca vointa asta imensa nu ma va parasi !

Pupici de la o viitoare slabuta
Bine ai venit printre slabutele cu jurnal irina Wowww 50 de kg? pai inseamna ca sti ce inseamna sa slabesti mai bine ca noi
Mai ales ca ai invatat din greseli asa cum spui tu:9 acum suntem noi alaturi de tine. asa ca nu o sa te lasam sa gresesti deloc
ai sa vezi ca o sa reusesti sa te simti iarasi ca atunci, o slabuta adevarata
mult succes