View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 07 aug 2009, 18:28:16
biank_elena20's Avatar
biank_elena20 biank_elena20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 06 aug 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 34
Date: 170cm, 86kg
Mesaje: 3
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cum as putea sa slabesc?

sal din nouacum o ora am ajuns in iasi,m-a chemat sora sa mai stam la taclale,si din una in alta am hotarat sa facem papanasi-oare ingrasa tare?as gusta unulcu toate ca mi s-a mai intamplat sa zic:eee,iau doar o gurita din tort,n-are nimic,si dupa ce luam o gurita:eeee,nu e o tragedie daca mananc o feliuta,si dupa ce terminam feliuta mai mancam vreo douaas vrea sa merg la nunta asta,pt ca nu am fost niciodata la nici o nunta,si mi-ar placea,sunt o groaza de traditii,chiar imi doresc sa merghaine am-rochiile nu m-ar avantaja,asa ca am ales o fustita neagra,dar nu mulatae putin mai sus de genunchi,dar ft putin,sa nu va inchipuiti ca merg cu o fusta pana la fundsi o bluzita ft dragutaatata sper,sa nu ma ingras la loc pana pe15ca am mai tinut eu in iarna un regim-slabisem 6kg in 7zile,dupa care am renuntat,si am pus la loc8kgmomentan sunt cam frustrata,nu stiu de ce,dar azi ma cam strangeau pantalonii care zilele trecute imi veneau ft bine-oare retine organismul lichide?probl e ca nu prea beau apade regula imi place cea minerala,dar zilele astea nu am mai apucat sa-mi cumpar,si am preferat sa nu beau delocapropo,apa minerala este sanatoasa?daca zici ca nu,sunt terminata,voi seca cu totulauzisem ca acidul nu este prea bun,dar in ultima vreme las sticla fara dop si mai iese din acidgata,merg,ma cheama sora la un cappuccinopaaa
biank_elena20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2191 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1674 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]