View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 19 mai 2010, 21:43:10
ancutzyka's Avatar
ancutzyka ancutzyka este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: Zaragoza, Spania
Vârsta: 32
Dieta: dieta cu 1200 calorii pe zi
Date: 172cm, 72.4kg
Mesaje: 93
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Implicit Re: De cate ori ma uit in oglinda ma ingrozesc!!Trebuie sa fac ceva - Jurnal Ancutzyka

Buna fetelor!!

Daca ati sti ce mult ma bucur ca mi-ati raspuns!!

Stiu,adrianita ca daca ai vointa se poate face orice insa...mie imi cam lipseste vointa....si stai linistita ca nu m-ai plictisit,ca eu asta si asteptam,pe cineva cu care sa vb.

Acuma mananc aproape orice,ca nu m-am putut abtine pana acuma dar sper ca de acuma voi reusi sa ma abtin....insa nu beau sucuri carbogazoase,nu mai mananc paine si,incerc,dar nu prea reusesc sa evit prajelile...cat despre sport,mai bine tac pt ca sunt o lenesa innascuta,asa mi-e de greu...eu stau in gazda cu o colega care e slaba si nu trebuie sa se abtina de la nimic si....ea imi ingreuneaza si mai mult situatia,cand vad ca ea mananca de toate,sta toata ziua la tv,mie mi-e greu sa nu fac la fel.....
ancutzyka, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2294 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1777 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1003 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]