Subiect: Jurnal Lorey
View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 23 mai 2010, 19:34:13
Lorey's Avatar
Lorey Lorey este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 mai 2010
Locaţie: ..., Romania
Dieta: ...
Date:
Mesaje: 54
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Lorey

Va multumesc, dragelor, pentru sustinere, pentru sfaturi Sunteti tare dragute! Nu ma asteptam sa gasesc atata sustinere si atatea lucruri interesante pe acest site. Nu stiu cum de nu l-am descoperit pana acum
Am decis sa incep de maine dieta Rina's 90 pentru ca, sincer, acum, mi se pare rezonabila ( nu stiu daca voi avea aceeasi parere si maine sau peste o saptamana ) comparativ cu alte diete. In plus am tinut si alte diete care nu prea au avut succes... Sau au avut succes dar pentru o perioada foarte scurta de timp. Nu mi se pare foarte drastica... Adica am indurat si diete mai severe, infometari, etc. Ceea ce imi doresc este o dieta cu efecte pe termen lung, o schimbare de metabolism, un stil de viata sanatos... Chiar daca va dura mai mult pana la atingerea scopului propus... Nu conteaza! Atata timp cat are efecte benefice pe termen lung, sunt dispusa sa incerc. Mi-am dat seama cam tarziu de faptul ca dietele foarte drastice, prin care slabesti mult, intr-un timp foarte scurt, nu sunt sanatoase si sunt inselatoare, in ideea in care dupa terminarea lor, acumulezi dublu...
Huh!!! Acum sunt tare nerabdatoare sa vina ziua de maine... Sper sa nu imi pierd entuziasmul.
Promit solemn ca voi incerca sa va tin la curent zilnic cu modul in care a decurs fiecare zi de regim, in limita timpului disponibil.
Va mai astept cu pareri, sfaturi si, mai ales, incurajari! Am nevoie
Va pupacesc si va doresc multe multe kg in minus!!!
Lorey, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. Lorey, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].