View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 28 aug 2009, 00:06:47
Laura's Avatar
Laura Laura este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 aug 2009
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 36
Dieta: 1700 calorii
Date: 168cm, 59.9kg
Mesaje: 3.843
Aprecieri acordate: 2.890
Am fost apreciat(a) de 1.927 ori in 960 mesaje
Implicit Re: Este posibil sa ai asa mari variatii de greutate?

multumesc de raspunsuri....
cred ca ai dreptate..da ma cantaresc dimineata....insa nu reusesc in fiecare zi sa controlez ceea ce mananc.....azi de ex....am inceput cu cereale cu lapte la mic dejun....gustarea a fost 0,5 l ceai verde cu lamaie si 1 l apa...pe la 2-3 am mancat 2 farfurii de ciorba de cartofi cu 2 feliide paine (atunci am zis ca nu mai mananc numai fructe in restu zilei si ceai)....ei bine pe la 4-5 am mancat vreo 5 prune si 0.5l ceai verde...insa in seara sta pe la 9:30 10:00...m-a chemat sotu sa ii fac salata de rosii cu castraveti (eu i-am spus sa nu ma cheme in bucatarie ca nu ma pot abtine) pentru ca e taiat la mana si nu poate....ei bine m-am dus...si..........................am mancat din nou un pic un pic de ciorba cu 2 miez de paine......inca o cana de cereale cu lapte.....si...mi-e si rusine sa va spun5 bucatele de slanina........slanina cu paine si salata......nu am vrut da mi s-a acut o pofta cand mi-am vazut sotu mancand.......dar nu va pot spune cat de buna a fost.........asa ca toate intentiile mele s-au dus .........cam asa patesc de fiecare data,.adica in fiecare zi imi propun un meniu insa in 90 %din zile nu-l respect.........acum ma uit la taebo....sa invat cateva miscari ca sa mai recuperez ce se mai poate....

Ultima dată editat de Slabuta; 28 aug 2009 at 19:34:36.
Răspuns cu citat