Subiect: Decapaj...?!?
View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 29 aug 2010, 22:46:32
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Decapaj...?!?

Citat:
Anterior postat de onetotilia Vezi mesajul
vreau sa spun ca au fost vreo 3 la capul meu...
am stat in jur de 6 ore...
pe mine m-a decolorat o singura data la un saten deschis apoi mi-a aplicat vopseaua care a deschis si ea culoarea parului... vreau sa spun ca o culoare superba am avut.... m-a spalat de 3 ori : dupa decapaj, dupa vopsea si dupa tuns.. si de fiecare data mi-a aplicat tratament... ce drept ca am avut cadou produse profesionale de ingrijore cam 3 luni de la eveniment... dar parul meu nu a aratat nici un moment ars sau uscat.... ca si cum a inceput sa arate de cand am inceput eu sa il vopsesc eu blond.. din ce in ce mai deschis...
Wow, cred ca o sa ies cu dureri decap de acolo
pai oricum o sa merg dimineata la 9 cum deschide si cred ca o sa ma satur... trebuie sa imi iau o zi libera de la munca. ca altfel nu am cum. asa ca astept maine sa vedem ce zice seful daca pot lipsii marti. ca sa merg
Am citit si eu ca iasa o culoare frumoasa dupa decapaj. maram nu raman reflexe. apai sa speram ca nu o sa se deschida satenul prea tare dupa aia. ca nu prea imi plac suvitele. prefer culoarea uniforma.
Mie mi-a explicat ca din prima nu o face numai daca imi asum eu responsabilitatea asa ca o sa imi aplice de vreo 2-3 ori(cat v-a fi necesar) acea chestie (decoloranta). nici eu nu prea stiu ce e
sa vedem... sunt tare curioasa. si ma v-a costa cam 150 €. sper sa nu imi para rau. stiu sigur ca o sa par caraghioasa satena cam de 7 ani jumate nu am mai fost
Răspuns cu citat