View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 18 oct 2010, 16:28:07
choco's Avatar
choco choco este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 sep 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Dieta: incerc sa mananc cat de cat sanatos :)
Date: 160cm, 48kg
Mesaje: 1.161
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Experiente cu ghicitoare

Citat:
Anterior postat de mvthebest Vezi mesajul
Pff nici nu vreau sa-mi amintesc Am avut o experienta groaznica cu o asa zisa ,,ghicitoare''
Sincer nu cred in ghicitoare,vraji,destin. Acum chiar nu mai cred in nimic,de multe ori noi ne-o facem cu mana noastra.

Ma plimbam pe strada cu prietena mea cea mai buna si trece o tipa (necunoscuta si dubioasa rau ). Ne intreaba cat e ceasu, amica mea ii spune. Si dupa incepe sa ne ia ca ea ne chiceste,in ochi, ca traim nush cati ani,ca ne iubeste nush cine,etc. Si de la toata chestia cu ghicitul,ne-a fraierit si ne-a luat telefoanele.. E mai lunga povestea,dar prefer sa nu mai imi amintesc.
Am sunat la politie,aia nu au facut mai nimi,mai mult ne criticau.
Dupa 1luna ne chiama la politie sa dam declaratie cum ca aia ne-a luat din greseala telefoanele si ca le-am recuperat. Daca nu dadeam declaratia asta cica ne chema din luna in luna sa dam declaratii..
Traim intr-o tara................. care lasa mult de dorit.
aiurea faza ati patit..faza cu cat e ceasul o urasc..multi se folosesc de ea ca sa scoti telefonul sa ii spui..si dupaia ti-l ia..
asa a patit un coleg de al meu il intreaba unu pe strada cat e ceasul si dupaia i-a furat telefonul..de atunci mereu spun daca sunt intrebata de necunoscuti pe strada spun ca nu stiu..si de multe ori ma intreaba persoane care par ok dar tot nu ma risc
choco, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1831 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1314 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1315 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat