Subiect: Ecofit
View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 11 nov 2010, 11:21:00
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg

Citat:
Anterior postat de delilah Vezi mesajul
Dar despre ecofit stiti ceva?mersi anticipat si astept raspuns daca stiti.
Buna Delilah,

Pe acest forum se promoveaza slabitul printr-un stil de viata sanatos ,prin schimbarea obiceiurilor proaste din alimentatie ,prin exercitiu fizic .
Eu personal, nu cred si nu voi crede in veci in aceste "minuni" care sunt de fapte bombe cu ceas la noi in organism ,nimeni din lumea asta nu va recunoaste si nu vor expune efectele negative pentru ca e vorba de afaceri de milioane de euro,stii cate femei au murit din cauza pastilelor "naturiste" ?care au plante cu efecte mai grave ca si cocaina si alte droguri puternice care distrug sistemnul nervos si circulatia ,slabesc inima,eu am citit si am vazut documentare incredibile cu oameni disperati care ori au ajuns legume in cel mai fericit caz ,..ori apropiatii celor care au murit stau prin tribunale cerand dreptate...
Numai noi suntem responsabili de ce ingeram !!!!!!
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat