View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 10 ian 2011, 11:20:01
balena's Avatar
balena balena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 03 ian 2011
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 46
Date: 168cm, 107kg
Mesaje: 43
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Jurnal Balena - va intra in haine de sirena

Multumesc de primire

nicoleta, sa dea Dnul sa ai gura aurita si sa ajungem cu toate acolo unde ne dorim

barbuta, renuntarea la cele nepotrivite sper sa reusesc sa o fac mai tarziu. Sunt pofticioasa, tocmai de aceea am ales sa numar calorii, ca sa pot manca orice

MadaTm, sportul l-am taiat de pe lista deocamdata din motive medicale (cezariana "urata" dupa care nu m-am refacut nici dupa 7 luni). O sa caut pe youtube ceva usor (nu pot tzopai sau sa fac abdomene). Pot spune ca am "renuntat" cat de cat la dulciuri. Pana saptamana trecuta ele imi erau pranz si cina si gustari (culmea, ca MD era cat de cat sanatos, nu simteam nevoia de dulce). Acum au ramas doar la stadiul de gustari, si doar 1-2 prajiturele, nu toata farfuria...
balena, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
balena, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2078 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1561 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de balena; 10 ian 2011 at 11:25:31.