View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 11 ian 2011, 22:56:33
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Ati putea avea o relatie cu un barbat cu o dizabilitate?

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Buna intrebare...cred ca daca il iubesti cu adevarat pe omul de langa tine ramai alaturi de el orice ar fi.Eu una nu as putea sa`l parasesc pe iubitu daca doamne fereste ar pati ceva..nu m`ar lasa sufletul.La urma urmei tot aceeasi persoana este chiar daca nu mai are o mana sau mai stiu eu ce.In schimb,daca nu l`as iubi nu as putea sa stau cu el din mila.
Pt mine din fericire nu e asa complicat...daca nu l-as iubi nu as sta cu el deloc, adica nici cand este perfect sanatos...

Citat:
Anterior postat de micutza1 Vezi mesajul
Foarte buna tema ... mi-am pus si eu de nenumarate ori aceasta intrebare ...
In cazul unei relatii .. daca persoana draga mie ar pati ceva Doamne fereste ... sincer nu stiu cum as reactiona ... depinde mult de situatie - acum sa fiu sincera daca eu as avea 25 de ani si al meu barbat ar ramane in carucior sa zicem merita sa imi termin eu viata la 25 de ani ? Adica mi-ar putea cere el asa cv sau altcinev a? ... Nu as face un asemenea sacrificiu .. poate doar in cazul in care acel barbat ar fi sufletul meu pereche si nu mi-as putea imagina viata fara el ..
Nu vad de ce m-as gandi ca viata mea ar fi terminata, in schimb mi-ar fi groaza pt a lui. Niciodata nu mi-ar cere asta dar nu as concepe astfel. Doamne feri de asa ceva, dar cred ca primul lucru la care m-as gandi ar fi "bine ca a ramas in viata"
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]

Ultima dată editat de deadcountess; 11 ian 2011 at 23:01:28.
Răspuns cu citat