View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 28 apr 2009, 16:43:46
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: Experiente traumatizante

Slabuta,gaseste un medic in care sa ai incredere,incearca doua luni,si daca vezi ca e jale,renunti.Dar inainte citeste bine despre ele,si despre riscurile lor.Si nu lua pastile daca nu esti total convinsa ca medicul si-a dat silinta sa ti le dea pe cele corecte.Eu am luat diane35,toate fetele de le stiu ca au luat s-au ingrasat in timp ce le luau(evit sa spun ca de la ele)Acum,iau altele cu o concentratie hormonala mult mai mica,si e ok,noduli s-au cam dus,am control luna asta sa vad cum ,cu toate ca am descoperit alt nodul ciudatel.Deci incearca doar cand esti suta la suta convinsa ca stii ce implica un tratament hormonal,pt ca astea sunt anticonceptionalele.
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat