View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 20 mar 2011, 20:22:18
Georgiana 97's Avatar
Georgiana 97 Georgiana 97 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 19 mar 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Hipocalorica
Date: 164cm, 58kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu :*G3orgy

In primul rand as vrea sa va mai spun o data buna!Numele meu este Georgiana si am 14 ani. De cativa ani tot ma lupt cu kilogramele.Vara trecuta am ajuns la 52 de kg datorila practicarii "sportului" meu favirit si anume mersul cu rolele nu era o zi in care sa nu ies la poarta cu rolele.Mmergemm si 6 ore pe zi nu ma plictiseam niciodata si ma gandeam ca cu cat fac mai mult sport cu atat voi arata mai bine.Dar eforturile mele am fost in zadar deoarece in aceasta iarna tentatiile dulciurilor facute in casa de sarbatori am fost prea puternice si m-au indemnat sa ajung la 62 de kg am luat 10 kg da am continuat sa zic ca nu se poate , ca este cantarul stricat dar am obs ca multi pantaloni nu ma mai incapem si attt a inceput disperarea dar am inceput sa fac mult spor (oricum dintotdeauna fac aerobic) in fiecare zi caut tot felul de exercitii care sa ma ajute sa scap de aceste kg suparatoare dar iata ca in aprox o luna am dat jos 4kg jumatatea sper ca mpana la ziua mea sa revin macar pana la 54 dar dupa aceea ma voi plimba iar cu rolele si imi voi recapata aceea "silueta" pe care miam dorit-o dintotdeauna.Vreau sa spun ca ceea ce ma supara pe mn sunt picioarele care mi se par ca sunt prea groase prea urate. Astept sfaturile voastre si diferite trucuri .Multumesc pt sustinere si ca m-ati primit in comunitatea voastra