View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 23 apr 2011, 08:12:15
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Dieta cu mancare de bebelusi

Citat:
Anterior postat de erdnaaa100 Vezi mesajul
Va multumesc pentru pareri.Si cele 9 kg nici eu nu stiu cum le-am dat jos Timp de 2 luni nu am mai mancat dupa ora 17-18 si am facut mult sport (60-70 min/zi).Si la alimentatie nu m-am prea abtinut de la nimic . Dar de fiecare data cand mancam cate o prostie incercam sa fac putin mai mult sport . Si in legatura cu borcanelele eu am mancat o zi intreaga doar 3 borcanele si sincer sa fiu chiar tin de foame . Eu voi incera sa o tin cateva zile sa vad daca da rezultate ca de infometat nu prea pt ca chiar tin de foame borcanelele.Cel mai mult mii frica sa nu ma ingras de la atatea vitamine . Va anunt de rezultate .
Draga Erdna,
Foarte bine ca ai facut sport.... dar ce inseamna ca nu te-ai abtinut de la mancare? In ce consta meniul tau zilnic?
Gandeste-te ca 3 borcanele de mancare inseamna vreo 3 mere si 3 pere pe zi. Este infometare, orice ai spune... Infometare nu inseamna sa simti foame, ci sa mananci 300 de calorii pe zi in loc sa mananci 1500-2000. Imi pare rau ca esti asa de convinsa de planul tau...
__________________
Răspuns cu citat