View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 30 iun 2011, 18:40:57
coderamy's Avatar
coderamy coderamy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mar 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Date: 153cm, 66kg
Mesaje: 560
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Concurs - Slabesc cu Montignac- iulie

urrrrrraaaaaaaaaaaaa incepe concursul...ne pregatim in forta pt zilele urmatoare..azi a fost terminator pt mine...mi-am facut provizii...am gatit

sunt de acord cu completarile aussie, eu o sa incerc sa fac zilnic raportarea...iar cand nu o sa reusesc o sa o fac si din urma, ok?asta nu inseamna ca voi fi depunctata pt zilele in care nu fac raportarea decat la sf lunii cand veti face monitorizarea finala, nu?
numai ca nu am inteles ce anume masuram in cm...care zone mai exact...
mi se pare corect sa mai primim puncte pt fiecare zi in plus de sport pt ca asa ne impulsionam sa facem sport...iar eu am nevoie urgent de sport...ca am slabit prea repede si mi s-a inmuiat carnea usor...tre sa ma tonifiez...si eu is o lenesa la capitolul asta...eu si sportul-baba si mitralieradar sper ca ma veti impulsiona voi cu punctajele

va pup...de abia astept
coderamy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]