View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 03 aug 2011, 10:28:56
chivu mirela's Avatar
chivu mirela chivu mirela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 24 mai 2010
Locaţie: Greci, Romania
Vârsta: 43
Dieta: sa nu depasesc 1200 de calorii
Date: 158cm, 64kg
Mesaje: 18
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Layla - Voi fii viitoare slabuta si studenta

Citat:
Anterior postat de Layla Vezi mesajul
Ceau slabutelor de cateva zile analizez bine forumul si mi am dat seama ca aici e locul meu. Mi-am luat inima in dinti desi am cont de mult nu am avut timp sa scriu pe site si sa ma informez pentru k am avut bacul. L-am luat cu bine,am intrat la facultatea de medicina unde mi am dorit. Povestea mea incepe de cand eram mai mica. eram foarte slabuta pana cand mama mi a dat vitamine. pe la 15 ani am inceput sa ma ingras si sa ma mananc foarte mult. mereu am fost mai dolofana si mai solida. am o constructie osoasa. pe clasa a 10 aveam 75 de kilograme din cauza efectului yoyo pe care lam acumulat din cauza pastilelor superslim. a fost un chin fetelor. eram disperata sa slabesc si neavand rabdare sa ma documentez am apelat la pastile. am reusit deabea in 5 luni sa dau jos 15 kilograme. acuma am 63 de kilograme. am 1 73 . stiu ca pentru inaltimea mea e ok asa dar din lipsa sportului forma corpului nu e tocmai placuta. mi doresc sa ajung la 50 sau 53 de kilograme. am avut si probleme cu bulimia m am hotarat sa ma inscriu in comunitatea asta. am probleme cu mancatul pe fond emotional. acuma sunt indragostita si ziua aceasta a fost ultima in care am pus dulce sau mancare seara in gura. eu pot eu vreau. si stiu k cu ajutorul vostru voi reusi pana ajung la facultate sa scap de kilograme si sa mi formez un stil sanatos. sper ca nu m- am intins prea mult!
bine ai venit Layla!!!Ma bucur ca poti sa te abtii de la dulciuri si mancare seara,eu nu pot oricat as incerca.Referitor la greutatea la care vrei sa ajungi,nu e prea putin? eu am 1,58 si vreau sa jung la 55 kg,si crede-ma ca aratam bine la 55 kg ,in tineretile mele... pe la vreo 26-27 ani,imediat ce nascusem al 2-lea copil