View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 29 dec 2011, 22:48:42
sufletdecopil's Avatar
sufletdecopil sufletdecopil este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 dec 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Date: 157cm, 53.5kg
Mesaje: 8
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal sufletdecopil

Ms ca ati venit si in casuta mea.Da faza cu mesele si mancatul sanatos,pacat k nu le pun in practica si k nu sunt o asa de buna bucatareasa ca sa-mi fac mie mancare,cu sportul nu stiu ce sa zik fac abdomene zilnik,si imi place,dar nu prea am unde sa fac sport,mai ales iarna..iar casa mea e mika si ft aglomerata deci va dati seama ca ar fi nasola treaba..numai zik in timpul scolii,,pt o fata cu pretentii si cu medii de 9 si 10 ,necesita timp destuldar mie mi se pare buna plimbarile din timpul scoluii,mg destul pe josdak ar fi si alimentatia sanatoasa,ar fi asa de bne greu si cu ea,necesita timp,idei,bani...dar dak imi doresc trebuie sa pot...offf,daar parca vad ca cum vine scoala ,vin temele,testele..ma simt stresata,si iarasi ca sa ma,,usures"dau yamma in mancaretiu k aici fetele chiar de pot ajuta,ma bazez pe asta,multumesc pt sfaturi
sufletdecopil, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1514 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 997 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]