Subiect: Jurnal anna0016
View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 16 mar 2012, 13:59:25
kasty's Avatar
kasty kasty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: nu stiu inca....
Date: 164cm, 68.60kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal anna0016

Buna Anna!
Bine ai venit printre noi.
Iubita in primul rand sa incerci sa iti calc si sa iti salvezi meniul astfel incat felele sa iti spuna unde gresesti, pentru inceput incearca sa nu depasesti nr de calorii aratat in profil, dar nici sa nu fie f mic nr de calorii... undeva pe la 1400-1500 cal ca apoi sa ai de unde sa scazi cand organismul stagneaza.
Ai un program f schimbator asa ca eu iti spun parerea mea :
Dimi: e cea mai imp masa asa ca..... mananca consistent, pt ca aceasta mancare se transf in energie tu fiind tot timpul in miscare toata dupaamaza
Pranz: in marea majoritate a timpului e la scoala asa ca.... pregateste de acasa 2 sandwich-uri - asta inseamna 4 felii paine, neaparat sa ai si o leguma in el si branza sau sunca presata.... sau ce preferi u, sau decat 1 sandwich si un iaurt de baut....
Seara peste sau carne la gratar sau aburi cu legume
si gustarea de dimi un fruct... iar gustarea de la 4-5 seara poti sa papi ceva dulce sau sarat
nu incerca sa nu mananci deloc ceea ce doresti pt ca organismul se va simti tare frustat si pana la urma va ceda
incearca sa citesti principiile M.BILIC, le gasesti pe site si vei observa ca sunt simple de tinut si dau rezultate f bune
bravo pt sport si voi mai trece pe la tine sa vad ce mai faci
pupici si bafta multa
garantat vei slabi si eu sper din suflet sa nu ai prb cu glandele si sa fie vb doar de un stil de viata nesanatos
pupici
__________________
jurnal kasty
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...sty-10962.html
Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.