View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 26 mar 2012, 21:14:35
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit re: Jurnalul (Adeline) unui fluture pe-o stea...

Citat:
Anterior postat de Adeline Vezi mesajul
Aussie,Red Flower,


Va multumesc din suflet pentru mesajele frumoase de intampinare.Nu credeam ca primesc un raspuns asa prompt.
Oricum ar fi , acum dorm linistita!Pentru ca stiu ca nu sunt singura, pentru ca stiu ca oricand ma voi confrunta cu slabiciunile , va voi gasi aici !

Fluturasul va zbura...chiar mai departe de steaua pe care acum trandaveste!Iar convingerea lui vine dintr-un interior pana acum macinat de alte griji.Insa vestea buna este ca s-a trezit la realitate si a hotarat sa faca ceva pentru sufletul lui .
In timp sper sa ne cunoastem si sa legam prietenii frumoase, chiar daca virtuale, bazate pe scopul comun pe care il avem !

Va doresc o noapte linistita si spor in toate maine !

Abia astept sa revin ,

Cu drag,


Un fluturas pe-o stea!
Doamne ajuta draga mea! Noi suntem aici ai sa vezi..oricand ai nevoie sa plangi, sa te bucuri..sa te mobilizezi..sa bombani.. suntem aici sa te sustinem..sa te mai certam (din drag)..asa ca treci des..cat de des poti tu!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].