Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #5009 (permalink)  
Vechi 05 mai 2012, 15:54:08
DanielaDa's Avatar
DanielaDa DanielaDa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: personalizata
Date: 170cm, 57kg
Mesaje: 881
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Buna Daniela

Multumesc frumos pentru ajutorul acordat Nicoletei.
Eu, de ieri seara, am intrat in validarea de alimente. Am in total ~1200 alimente Pana la ora aceasta am verificat ~250. Mda, mai am o gramada, dar mai repede nu se poate, se introduc multe greseli. Apropo, sa verifici daca se incrementeaza numarul tau de alimente. Am gasit foarte multe retete adaugate de catre tine.

Saptamana aceasta o sa ma ocup mai in detaliu de organizarea intalnirii si poate ne intalnim in weekend. Mi-ar placea foarte mult.

Faci foarte bine. Si eu sunt la fel. Daca ma pasioneaza un subiect, incerc sa il dezvolt cat mai mult si sa il impartasesc si celorlalti.

Cred ca nu vrea sa mearga pe mobil. In viitor, este in plan versiunea mobila... dar va dura ceva mai mult.

Merg sa citesc in jurnalul tau, ce ai mai facut, ce ai mai mancat Ce planuri ai pentru weekend?

Te pup
Buna Marina,

Ce surpriza placuta sa te gasesc aici in weekend
M-am uitat si acum sunt 12 alimente validata (au mai ramas 16 nu vreau sa te grabesc...doar zic si eu asa ).

Da, si eu vreau sa ne intalnim. Sper sa avem parte si de vreme frumoasa.

Nu-i bai cu versiunea pe mobil...e destul de ok si asa cum e acum...Eu in ultima vreme am tot raspuns la mesaje de pe tel dimineata in drum spre servici (merg cu tramvaiul si cu metroul aproape 45 min deci am timp ).

Numai prostii am facut saptamana asta la capitolul alimentatie.
Iti dau mai multe detalii acolo ca am vazut ca mi-ai scris
Te pup
__________________
Jurnal DanielaDa
De unde procuram alimente cat mai naturale?



Masuratori
18.06 /
25.06 / 02.07 / 16.07
Brat:25cm / 25.5cm / 25.5cm / 25cm
Bust: 87.5cm / 87.5cm / 87.5cm / 87.5cm
Talie: 67cm / 65.5cm / 65cm / 64.5cm
Solduri: 92cm / 92cm / 92cm / 91cm
Coapsa: 53cm / 52cm / 51.5cm / 51.5cm
Burta: 79cm / 78.5cm / 77.5cm / 76.5cm
DanielaDa, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
DanielaDa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat