View Single Post
  #502 (permalink)  
Vechi 27 ian 2011, 15:56:53
anaralu29's Avatar
anaralu29 anaralu29 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: WW
Date: 158cm, 60kg
Mesaje: 2.016
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 461 mesaje
Talking Re: Concurs (24.01-18.04) - Slabute de Pasti!

Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul
eu le-am spus deja fetelor din grupul meu, dar am sa scriu si aici, ca vad ca mai sunt fete care nu stiu.

deci: daca introduceti alimente in calculatorul de calorii, puteti sa iesiti de pe site si sa reveniti seara sa mai adaugati, fara sa salvati ce ati introdus deja.
ceea ce ati introdus nu se sterge, ramane introdus. puteti sa introduceti cate un aliment de 10 ori pe parcuersul zilei, ele raman introduse, si seara sa va salvati meniul cand el este complet. de asemenea, meniurile se pot salva in ziua urmatoare, modificand data de langa Meniu. aveti acolo o iconita, langa data, pe care daca apasati va deschide un calendar, si selectati data zilei pentru care salvati meniul.
adica nu sunteti obligate sa va introduceti meniul azi pentru ziua de azi, o puteti face si maine, daca modificati data cu data de azi.
multa bafta
Merci mult Florica0vesela,inainte tineam dieta hipocalorica si asa faceam ,modificam,dar vroiam sa stiu sigur daca am voie,poop!!!
__________________
TOTI SUNT PRIETENI CU CEI FERICITI...
anaralu29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1366 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1367 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat