View Single Post
  #504 (permalink)  
Vechi 29 aug 2009, 21:17:30
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mishutza,de data asta ma fac fotomodel

Asa,acum sa facem retrospectiva zilei.
Lunga zi,ca de obicei samabta.Trezit la 5,mers la munca,intors la 8.Am reusit sa ma fofilez repejor astazi.Apoi la 8 jumate am plecat in cautare de masina de cusut,masina de facut paste fainoase si aparat de gatit cu abura 12 ne-am intors,doar cu masina de gatit cu abur.Si cu multe alte prostii,normal.Ne-am luat protectoare pt genunchi pt jogging,si Pogsteru si- a luat si pt coate la sala.Apoi am luat malai si fruze de vita si fac sarmale maine cred.Tre sa gasesc si cine sa manance cu mine,ca ai mei is toti ardeleni pe aici,si ei mananca numai cu frunze de vita.Apoi am dormit cu barbatu meu,apoi am mai plecat la o tura,el s-a tuns,am mai strans prin casa miile de pungi si cartoane,si apoi la alergat.Acum am ajuns,am 5 zile de cand nu am mai alergat,is curioasa de fac febra musculara.Si gataaaaaaaaaaaaaa
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]