View Single Post
  #5364 (permalink)  
Vechi 27 apr 2015, 11:42:59
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Hai lasa ca stiu eu ca o sa fii cuminte. Si eu facui la fel ca tin de dimineata, cu mentiunea ca am mancat mai pe la 10 MD. Simteam ca nu intra nimic in gura. Aveam la mine niste mancare de la botez (am venit cu ea acasa ) si un baton Quest, dar nu a intrat decat apa.

M-am distrat cat de cat. Mr nu vrea sa danseze, eu am facut o mini "criza" pt ca mi se pare anormal sa stai cu fundul lipit de scaun toata seara... Ma rog. all in all a fost fain. Ma uitam la bebelina si parca mi-ar placea si mie una mica.
Ai venit cu mancarea de la botez acasa? ) Hai ca asta e tare
Si mie imi place sa dansez la petreceri si am noroc ca si al meu e la fel.. el inca danseaza mai mult la mine, eu sunt mai fitzoasa, daca nu imi place muzica stau la masa
Am fost la un botez in iarna si ave anumai muzica populara, iar eu cum nu stiu sa dansez am preferat sa stau la masa.. Al meu in schimb a dansat ca apucatul Nu ca el ar sti sa danseze.

Hopaa, incep sa se iasa la suprafata instinctele materne?
Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul
voi ce parere aveti de batoanele de la Redis? Eu mai consum ca nu prea am timp sa imi pregatesc cate ceva la gustarea 2 si atunci bag repede la birou cate unul
Eu mai mananc, f rar, cand nu am cde sa imi iau ca si gustare, dar si mie mi se par dubioasa rau ingredientele.. Eu imi iau batoanele Proteice cu L Carnitin
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Kclaudyia:
Prapadeala (27 apr 2015)