View Single Post
  #5411 (permalink)  
Vechi 25 feb 2014, 15:09:17
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Buna!

E ora 3 si eu nu am facut mai nimic la munca, jumatate de zi am fost intr-un training de excel unde am invatat niste chestii noi, desi ritmul a fost cam lent.

Acuma ma pregatesc sa plec la primul curs din semestrul 2 la master, dar, needless to say, nu am nicio tragere de inima.

Diseara la 8 (sper sa ma tin de cuvant) ma duc la zumba. Am programari facute pe tot restul saptamanii, cate o ora in fiecare zi lucratoare.

Sambata la pranz ma voi tunde, iar duminica am plecat. Am inceput sa adun niste emotii legat de saptamana de delegatie, sa vedem cum vor decurge lucrurile.

Meniul meu de azi: o banana, dovlecei la gratar cu sos bolognese si parmezan, o felie de prajitura de casa de la o colega, diseara nu stiu ce mananc, sper sa nu pacatuiesc. Aseara am vrut sa mananc light, dar am luat o gura de paste din farfuria lui Andrei. O sa supravietuiesc, totusi )

Spor la slabit tuturor!
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui Animis23:
niculina04 (25 feb 2014), oanizbani (25 feb 2014), rozica1965 (25 feb 2014), Zoe (26 feb 2014)