Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #5831 (permalink)  
Vechi 27 mai 2015, 11:36:08
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 31
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Sabine_28 Vezi mesajul
Buna,
Nu stiu la care "lor" te referi, pt ca, in afara de jurnalul Slabutei, care este permanent, toate se arhiveaza dupa 2 luni. Acest forum este cam pustiu pt ca din ce in ce mai putine fete scriu, lumea prefera sa citească, ori ce ai putea citi daca nimeni nu scrie. Oricum, toata activitatea pe slabute este voluntara, sa nu crezi ca cineva a facut-o pt bani. Asa cum tu ai avut problemele, si moderatoarele au probleme.
Poti oricând sa iti faci un alt jurnal de care sa ai grija sa nu ti se mai arhiveze.
Succes la slăbit!
ok toata lumea are probleme, atunci sa nu se mai arhiveze jurnalele pentru ca se va umple forumul de jurnale arhivate, daca de fiecare data cand se arhiveaza facem altul, apropo am facut altul si a fost si acela arhivat si nu cred ca au trecut 2 luni, inainte parca nu se arhivau asa repede.Timpul este din ce in ce mai scurt asa ca persoanele intra la fel ca si moderatori din ce in ce mai putin datorita problemelor de zi cu zi, in concluzie eu nu am treaba cu nimeni decat sa scoata arhivarea jurnalelor dupa 2 luni sau sa puna un timp mai lung gen 6 luni un an in care daca nu intri sa se arhiveze.Bafta la slabit!
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,
Răspuns cu citat