View Single Post
  #5844 (permalink)  
Vechi 18 mar 2014, 14:55:39
anamaria petreus's Avatar
anamaria petreus anamaria petreus este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 22 ian 2011
Locaţie: timisoara, Romania
Vârsta: 39
Dieta: rina 90
Date: 167cm, 79.4kg
Mesaje: 1.499
Aprecieri acordate: 28
Am fost apreciat(a) de 75 ori in 56 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Citat:
Anterior postat de demonica Vezi mesajul
Buna dimineata,
Am inceput si eu dieta in 10.03 si sper sa ajung sa ma si laud ca intru intr-o pereche de jeansi rosii pe care-i tin de .... ani.
Totul este super bine nu am pofte si nici nu sufar de foame ceea ce e super bine.
Imi doresc sa rezist si sa termin cele 90 zile fara abateri pentru ca sa-i dau sansa organismului meu sa revina la forme mai frumoase.
O zi faina va doresc
Bine ai venit si spor la topit kg!

Citat:
Anterior postat de bety Vezi mesajul
Ceau Bety. Asa e, in cele 3 zile nu avem voie gustari,asta daca vrei sa slabesti "ca la carte"
Am inteles........nu am simtit nevoie sa iau vreo gustare.......dar,calculand imi ies totusi putine calorii.,...........azi am ziua de amidon de exemplu........si de abia fac 1100 ...........si am trecut destula mancare........nici nu stiu daca pot manca tot.......))[/QUOTE]

Pai mananca fructe dimineata din 2 in 2 ore si o sa vezi ca iti ies si caloriile. Azi ce ai mancat la amidon?
anamaria petreus, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2301 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1784 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat