View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 13 apr 2012, 08:12:30
victoritsa's Avatar
victoritsa victoritsa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 mar 2012
Locaţie: Chisinau, Moldova
Vârsta: 33
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 56kg
Mesaje: 122
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Thumbs up Re: Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa)


Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
buna Victoria !
vad ca ne asemanam la masuri ... stai calma ca am ajuns si eu o data la 60 de kg .. fara sa vreau, nici nu mi`am dat seama .. cand m`am urcat pe cantar si am vazut .. mi`a venit sa lesin dar nici nu aveam treaba cu mancarea .. bagam dulciuri la greu in mine
asa am facut toate la un moment .. dar conteaza ca ne`am revenit si ca suntem pe drumul cel bun !
sunt sigura ca vei reusii sa ajungi la kg dorite .. regulile cred ca le stii si tu: nu te infometezi ! mananci in jur de minim 1000-1300 de kcal .. initial ar trebuii sa incepi cu mai multe ca sa ai apoi de unde sa scazi .. fara prajeli, dulciuri, fainoase ... si sport ! multa miscare ! (cu masura si asta)

deci multa multa baftaa !!
Salut WhiteAngel ! Sper si eu sa reushesc , multumesc pentru incurajare Cit de mult imi doresc sa ajung la masurile tale. Se spune ca schimbarile ca sa fie de lunga durata , trebuie facute treptat, mi-a trebuit jumatate de an ca sa ajung ceea ce sunt acum si imi dau seama perfect ca o sa am nevoie de citeva luni pentru a ma obishnui cu noile regulili de alimentatie( uitate). Succes si tie